2.liga měla dnes druhé kolo ALB Gambrinus ligy-1

2.liga měla dnes druhé kolo ALB Gambrinus ligy

V druhém kole si zas vysloužil nejvyšší nához Karol Gašparík, který měl i nejvyšší nához dne a to k 222 bodů.

Kuželky padali a tak se křičelo jako o závod aby všichni co hodili 3 a více strajků za sebou doslali sponzorské pivečko Gambrinus. A že jich nebylo málo dokazují i výsledky všech týmu.

5 kol uhrát za sebou pro jednoho člověka v jednom hracím dni se vyplatilo Kováčikovi Štefanovi, kterému jeho úsilí přineslo nejvyšší průměr 170.

Nejvíc  bodů dnes nahrálo opět družstvo APVV Žilina a to 18 dnes za nimi JBMNT také 18 s o něco menším počtem skóre ale to ú plně minimálním.na třetím místě se umístil Tenpinator se 16 body.

8 bodů získali tými Veliš a VKV 50, kteří to měli mezi sebou také velmi těsné. Avšak v závěsu za nimi se drželi The Gutters se 7.body.

Jak můžete vidět, tak dnešní den pořádně zamíchal kartami a pořadím v celkovém žebříčku.

Na prvém místě se udržel tým APVV Žilina, druhé místo zůstává týmu Veliš na třetí místo se probojoval tým Tenpinator čtvrtou příčku obsadil tým JBMNT hned za nimi The utters a VKV 50

Chtěly bychom všem týmům pogratulovat a poděkovat za pěknou podívanou.