2. LIGA V ŽILINE POKRAČUJE DRUHÝM KOLOM-1

2. liga v Žiline pokračuje 2. kolom

V utorok 10.10.2023 sa v žilinskej Bowling Academy odohral druhý hrací deň 2. ABL ligy v Žiline. Výkony tímov sú doposiaľ vyrovnané.

2. liga pokračuje peknými výkonmi tímov, o čom svedčí aj fakt, že prvý a piaty tím delí v celkovom poradí delí 8 bodov. Dneska nazbierali najviac bodov tímy JBMNT a Macanga Strikers. Obidva tímy strácajú na prvú priečku v tabuľke 4 body. Za nimi dnes skončil tím Tenpinator s 15 bodmi a ELF Team so 14 bodmi. Im patril aj najvyšší náhod tímu v tomto hracom dni 590 a zaslúžene si udržali 1. miesto.  Štatistiku tímového priemeru vedie tím Tenpinator s priemerom 496,80.

Z jednotlivcov dnes zažiaril Josef Macháček s priemerom 204,4. Jemu sa v závere podarilo hodiť aj najvyšší náhod dňa 244 a zároveň bol aj najproduktívnejší so štyrmi bodmi spolu s Karolom Gašparíkom. Celkové poradie vedie Dávid Štefánik. Zo žien Mala najvyšší náhod 185 Lívia Koristová a mala aj najlepší ženský priemer 156 hracieho dňa. Celkové poradie Žien vedie Romana Repkovská s priemerom 152. Hráči dnes predviedli 7 náhodov nad 200 a dva nad 230.

Všetkým zúčastneným srdečne ďakujeme za účasť.

Tretie kolo sa odohrá 24.10. o 18:30

Nech to padá!

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz

Výsledky tohto kola nájdete tu.

ELF Team

2. LIGA V ŽILINE POKRAČUJE DRUHÝM KOLOM-3

Lívia Koristová a Josef Macháček

2. LIGA V ŽILINE POKRAČUJE DRUHÝM KOLOM-1

tím JBMNT

Nenechajte si ujsť…

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

Vážení zákazníci a nadšenci bowlingu, Bowlingový klub Žilina by Vás chcel touto cestou požiadať o príspevok 2% z daní...