3. liga ABL v Žiline odštartovala novú sezónu-1

3. liga ABL v Žiline odštartovala novú sezónu

V stredu 4.10. sa v Bowling Academy odohral prvý hrací deň 3. ABL ligy v Žiline, v ktorej sme privítali nové 3 tímy a to tím Lasard, Reštauračne typy a tím Revit.

Prvé miesto si od začiatku hracieho dňa udržiaval tím Lasard, ktorých ale v predposlednom kole predbehol Hoblik Team, ale nakoniec sa tímu Lasard aj tak podarilo Hoblik Team dobehnúť a zabezpečiť si prvé miesto so 17 bodmi, pri čom sa Hoblik Team prepadol až na 3. miesto so 14 bodmi za tímom Reštauračné typy, ktorý ziskal 15 bodov. Najlepší výkon dňa 539 a najlepší priemer tímu 493,4 si zaistil tiež tím Lasard, čím dnešný deň viedli v každej jednej kategórii. Na štvrtom mieste sa umiestil tím Revit s 13 bodmi, na piatom mieste tím APVV, ktorý získal 9 bodov a na poslednom mieste, len jeden bod od tímu APVV sa umiestnil tím VKV50 a získal 8 bodov. Celkovo je medzi 1-4 miestom rozdiel len troch bodov, takže už teraz vieme, že sa všetko môže jednoducho pomiešať.

Hráčom s najlepším priemerom hracieho kola a zatiaľ aj celkovej ligy je Tomáš Hronský z tímu Lasard s priemerom 206,2, ktorému taktiež patrí najvyšší náhod dňa 242 a taktiež neprehral dnes ani jeden zápas, takže zaistil najvyšši počet bodov pre svoj tím, a preto je aj najužitočnejším hráčom. Ako najlepšiu hráčku sme dnes mohli vidieť spoluhráčku z rovnakého tímu Lasard a to Mirku Chovanculiakovú, ktorá ako žena mala najvyšší priemer 154,6, najvyšší náhod 169 a ešte ako žena získala najviac bodov pre svoj tím a to presne 2 body.

Po zhrnutí vidíme, že dnešné kolo vyšlo hlavne tímu Lasard, ktorí dnes všade dominovali, ale uvidíme, ako to dopadne a bude vyzerať po 2. hracom kole.

Druhé kolo sa odohrá 16.10. (Pondelok) o 18:30.

Všetkým zúčastneným hráčom ďakujeme a tešíme sa na ďalšie skvelé výkony, ktoré nás v tejto lige isto neobídu.

Nech to padá!

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz

Výsledky tohto kola nájdete tu.

3. liga ABL v Žiline odštartovala novú sezónu-1

Tím Lasard, ktorý je na 1. mieste po prvom kole.

3. liga ABL v Žiline odštartovala novú sezónu-2

Mirka Chovanculiaková, ako najlepšia žena s najvyšším náhodom a počtom získaných bodov a to isté len za mužov Tomáš Hronský.

Nenechajte si ujsť…

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

Vážení zákazníci a nadšenci bowlingu, Bowlingový klub Žilina by Vás chcel touto cestou požiadať o príspevok 2% z daní...