3. liga ABL v Žiline pokračuje štvrtým kolom

V Stredu 15.11. sa v Bowling Academy odohral štvrtý hrací deň 3. ABL ligy v Žiline, ktorý bol veľmi zaujímavý.

Prvé miesto si od začiatku hracieho dňa udržiaval tím Lasard, ktorý dnešný deň prehral len jeden zápas proti VKV50. Týmto výkonom skrátili vedenie tímu Reštauračné typy o 3 body, takže pomer bodov tímu Lasard:Reštauračné typy je 65:71, čo znamená, že o ničom ešte nie je rozhodnuté a posledné kolo bude veľmi zaujímavé. Najlepší výkon dňa 576 a najlepší priemer tímu 465 mal tím Lasard. Tretí tím je v celkovom rebríčku Hoblik TEAM – 48,5 bodov, na štvrtom mieste je tím Revit – 44,5 bodov, na piatom mieste tím APVV – 37 bodov a na poslednom mieste je tím VKV50 – 34 bodov.

Hráčom s najlepším priemerom tohto hracieho kola bol Valíček Peter z tímu Reštauračné typy s priemerom 175,5. Najvyšší náhod dal hráč Tomáš Hronský a to 255. Ako najlepšiu hráčku sme dnes mali Mirku Chovanculiakovú, ktorá ako žena mala najvyšší priemer 148,4, najvyšší náhoh neskutočných 218 a tiež získala 4 body, ako jednotlivec.

Tretie kolo sa odohrá 29.11.2023 (Streda) o 18:30.

Všetkým zúčastneným hráčom ďakujeme a tešíme sa na ďalšie skvelé výkony, ktoré nás v tejto lige isto neobídu.

Nech to padá!

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz

Výsledky tohto kola nájdete tu.

Najlepší hráč a hráčka dnešného dňa

Najlepší tím celkovo Reštauračné typy

Najlepší tím dnešného dňa Lasard

Nenechajte si ujsť…

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

Vážení zákazníci a nadšenci bowlingu, Bowlingový klub Žilina by Vás chcel touto cestou požiadať o príspevok 2% z daní...