20231128_222909-1024x500

Bowling academy 8 baggers patrí víťazstvo v 1. lige ABL v Žiline

V utorok 28.11 sa v Bowling Academy uskutočnilo piate, finálové kolo 1. ABL ligy v Žiline. Tímy sa nevzdávali a tvrdo bojovali až do konca, za čo im patrí veľký obdiv a vďaka.

Bowling Academy 8 baggers sa stali víťazmi s 95 bodmi, ktoré si vybojovali počas všetkých 5 hracích dní. Tím KPI získali 2.miesto so 69 bodmi, bronzové miesto si odnášajú hráči z tímu The Gutters so 68 bodmi, Bowling Academy sú na 4. mieste s 54,5 bodmi, 5. miesto patrí tímu Veliš so 49,5 bodmi a na 6. mieste je tím Koľko Kolkov s 39 bodmi.

Najvyšší náhod tímu 718 patrí Bowling Academy 8 baggers, ktorý hodili v 4. hracom dni. Titul najlepšieho hráča 1.Ligy ABL v Žiline si odnáša Dávid Štefánik s priemerom 208,20, ktorému patrí aj najvyšší náhod ligy 279. Najlepšou hráčkou ligy sa stala Viky Šviková s priemerom 156,00.  Najužitočnejším hráčom sa stal Miroslav Ondricha, ktorý pre tím KPI získal 19,5 bodov. Gratulujeme! Všetkým zúčastneným hráčom ďakujeme za účasť a skvelé výsledky na jesennej časti 24. ročníka ABL Ligy a tešíme sa na Vás na ďalších podujatiach!

Nech to padá!

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz Výsledky tohto kola nájdete tu.

20231128_222544

(Zľava)
2. miesto tím KPI, 1. miesto tím Bowling Academy 8 baggers, 3.miesto tím The Gutters