BOWLING ACADEMY 8 BAGGERS VO VEDENÍ V 1.LIGE ABL

Bowling Academy 8 BAGGERS vo vedení v 1. lige ABL

V utorok 17.10. sa v Bowling Academy stretli tímy 1. ABL ligy v Žiline, aby odohrali 2. hrací deň a prilepšili si v celkovej tabuľke.

Tím Bowling Academy 8 baggers sa dostal do vedenia v celkovej tabuľke s 36 bodmi a taktiež sa môžu pochváliť prvenstvom aj v tomto hracom dni s 20 bodmi. Najlepší výkon dňa 684 a najlepší priemer tímu 614,80 patrí tiež tímu Bowling Academy 8 baggers, no tesne za nimi sa približuje tím KPI na druhom mieste s 34,5 bodmi. Tím The Gutters si udržuje tretie miesto s 28 bodmi a štvrtú priečku obsadzuje tím Bowling Academy s 21 bodmi. Piate miesto obsadil tím Veliš s 18 bodmi  a šieste miesto patrí tímu Koľko Kolkov s 12,5 bodmi. Pevne sa bojuje o prvé miesto a nikto nemôže presne povedať, kto sa stane víťazom, keďže každý tím má stále šancu na výhru.

Hráčom s najlepším priemerom hracieho dňa sa dnes stal Dávid Štefánik s priemerom 220,00 a zároveň mu patrí aj najvyšší náhod dňa 256. V celkovom hráčskom rebríčku ale vedie Šimon Jaroš s priemerom 203,80. Najlepšou hráčkou dnešného kola je Lenka Slotová s priemerom 153,25 a zatiaľ sa titulom najlepšej hráčky v celkovej tabuľke môže pýšiť  Viera Švíková s priemerom 154,50 a najvyšší ženský náhod dňa 180 patrí Lenke Bikárovej.

Tretie kolo sa odohrá 31.10. o 18:45 na mazaní MIDDLE ROAD V2 v Bowling Academy Žilina.

Všetkým zúčastneným hráčom ďakujeme za účasť na tomto hracom dni a tešíme sa, aké ďalšie skvelé výkony uvidíme nabudúce.

Nech to padá!

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz

Výsledky tohto kola nájdete tu.

BOWLING ACADEMY 8 BAGGERS VO VEDENÍ V 1.LIGE ABL

Bowling Academy 8 baggers v čele 1.Ligy ABL

BOWLING ACADEMY 8 BAGGERS VO VEDENÍ V 1.LIGE ABL-2

(Zľava) Šimon Jaroš – Najlepší hráč celkovej tabuľky, Dávid Štefánik – Najlepší hráč 2. hracieho dňa

BOWLING ACADEMY 8 BAGGERS VO VEDENÍ V 1.LIGE ABL-3

(Zľava) Lenka Slotová – Najlepšia hráčka 2. hracieho dňa, Lenka Bikárová – Najvyšší náhod žien 2. hracieho dňa, Viera Švíková – Najlepšia hráčka celkovej tabuľky

Nenechajte si ujsť…

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

Vážení zákazníci a nadšenci bowlingu, Bowlingový klub Žilina by Vás chcel touto cestou požiadať o príspevok 2% z daní...