BWA Gambrunus Liga prvé útorkové kolo

Zdravím všetkých bowlingových hráčov,

 Dňa 9.4.2019 sa uskutočnilo historicky prvné kolo Bowling Academy Gambginus Ligy. Zišlo sa tu 6 týmov pod týmito názvami Elir, Hoblik Team, Bad Boys, Harry Potter, APVV Žilina, Mobis Varriors. Už od začiatku bolo vidno,že išlo týmom viac o zábavu ako o výsledok. Túto atmosféru nám eště podporila doplnková hra, kto hodil 3 x STRIKE – dostal pivo Gambrinus. Celkom sme týchto pív rozdali 11.

 Teraz k výsledkom. Na prvnom mieste sa nám zatiaľ usadil tým Elir, ktorým sa podarilo päťkrát vyhrať a na čele tabuľky majú zatiaľ 20 bodov. Na druhom mieste ich nasleduje Hoblik Team s 3-mi výhrami a 16 bodmi. Tretie miesto zatiaľ okupuje tým pod názvom Bad Boys. Musím tento tým naozaj pochváliť, pretože sú to úplní nováčikovia a aj napriek tomu získali 13 bodov.

 Čo sa týka náhodov jednotlivcov, tak najvyšší náhod u žien mala Janka Chovanová 191 kolkov. U mužov to bol Mikuláš Bikár s náhodom 249 kolkov. Najvyšší náhod si odniesol už spomínaný tým Elír 580 kolokov.

 Ešte by som chcel pripomenúť tým Harry Potter, ktorý prvé dve kolá odohrál len s dvomi hráčmi. Cenu Fair Play si zasluži tým Mobis Warrios, ktorý si všimol chybu vo výsledkovej listine aj keď ich to stálo výhru – upozornili na to. Aj to svedčí o tom, o čo týmom hlavne ide a to je baviť sa bowlingom. Už sa moc teším na ďalšie kolo.

 Za Bowling Academy Josef Macháček

Výsledková tabuľka https://bowlingacademy.sk/wp-content/uploads/2019/04/Výsledky-úterní-liga-9.4.2019-Tabulka.pdf

Tabuľka jednotlivcov https://bowlingacademy.sk/wp-content/uploads/2019/04/Výsledky-úterní-liga-9.4.2019-jednotlivci.pdf

Celkové štatistiky https://bowlingacademy.sk/wp-content/uploads/2019/04/Výsledky-úterní-liga-9.4.2019-statistiky-1.-hrací-den.pdf

Janka Chovanová najvyšší náhod žien
Mikuláš Bikár najvyšší náhod mužov
Tým na prvom mieste a najvyšší náhod týmu