Informácie k majstrovstvám 25. ročníka ABL jarnej sezóny 2024!

Blíži sa koniec ABL líg pre sezónu jar 2024, no to neznamená, že pre Vás, hráčov ABL, končí možnosť súťažiť!

Medzi 12.-15.6. sa budú konať Otvorené majstrovstvá regiónu Severná Morava v Bowling Jadran Frýdek-Místek. Môže sa prihlásiť každý hráč bez ohľadu na to, či hral alebo nehral ABL Ligu. Každý hráč, ktorý sa kvalifikuje a odohral hru v tejto jarnej sezóne môže cez tieto majstrovstvá postúpiť na MČR jednotlivcov. Majstrovstvá sú rozdelené do 4 kategórii: MUŽI celkovo, ŽENY celkovo, MUŽI P165 A ŽENY P165.

MČR ABL družstiev sa bude konať v centre Xbowling Prosek v sobotu, 22.6.2024. Na túto súťaž sa kvalifikovali víťazi 1.Ligy, BA 8 baggers a môžu sa jej zúčastniť.

MČR ABL jednotlivcov sa bude konať v centre Xbowling Prosek v nedeľu, 23.6.2024. Na túto súťaž je potrebné kvalifikovať sa cez Majstrovstvá regiónov.

Prihlásiť sa budete môcť cez www.ablweb.cz alebo www.obsazovacky.cz .Na stránke www.ablweb.cz môžete nájsť bližšie informácie a propozície k jednotlivým súťažiam.

Taktiež by sme Vám radi oznámili vytvorenie online knižnice dostupných mazaní v našej herni! Bola vytvorená za účelom zvýšenia pohodlia a jednoduchšej orientácie vo výbere mazaní, na ktorých môžete v Bowling Academy trénovať, a tak sa čo najlepšie pripraviť sa na súťaže.

Nech to padá!

Nenechajte si ujsť…