Skvělím výkonem v druhé lize se dostal na první místo tím THE GUTERS-1

Skvělím výkonem v druhé lize se dostal na první místo tím THE GUTERS

Dne 29.3.2023 se odehrálo v druhé ABK-ce již druhé kolo.  A bylo se na co dívat. Hráči a týmy podávali během tohoto hracího dne skvělé výkony. Pořadí v tabulce se přelívalo každou hrou. Nakonec to po tomto hracím kole dopadlo takto.

Na první příčku se dnešním krásným výkonem a ziskem 23 bodů z 25 možných probojoval tým The Gutters. Vedou tak tabulku s celkovým ziskem 36 bodů. Z prvního místo na druhé dnes sestoupil tým Macanga Strikers. V obou kolech prozatím mají 32 bodů. Na třetí místo se probojoval tým Věliš, který byl po prvním kole na čtvrté pozici. Má po dnešku 29,5 bodu. Nejvyšší výkon týmu v tomto hracím kole si připsal výkonem 622 tým The Guttes

Výkon jednotlivců byl úžasný dva hráči se dostali průměrem za hrací den pře 200. A to Milan Bazelides a Tomáš Gibas oba hráči s týmu The Guttes. Tyto hráče v celkovém součtu dělil pouze 0,6 bodů. Nejlepším hráčem Hracího dne se stal Tomáš Gibas v průměrem 201,6. Se stejným průměrem vede i celkovou tabulku jednotlivců. Navíc si připsal nejvyšší výkon hracího dne a to výsledkem 247. Mezi ženami je září Slotová Lenka. Celkový jí celkový průměr 157,6. Dnes byla i nejlepší hráčkou kde ji k tomu dopomohl dnešní nejvyšší výkon mezi ženami s hodnotou 182.

Další kolo se odehraje na herně Bowling Academy v 12.4.2023 v 18:30.