Tempinator na lige riadne zabojoval

2.liga měla dnes Čtvrté kolo ALB Gambrinus ligy

Dnešní liga byla jedna z lig kde si řeknete to koule lítali. Večerní souboj mezi týmy velmi zamíchal kartami jak se dozvíte na konci článku.

Nejvyšším náhozem žen se může pyšnit Danica Truban a to s krásnými 189. bodmi, které získala  ve čtvrté rundě.

Nejvyšší nához  si zasloužil Karol Gašparík, který měl i nejvyšší nához dne a to k 264 bodů. Karlovi to dneska lítalo jedna radost. Měl tři kola přes 200.

Kuželky padali a tak se křičelo jako o závod aby všichni co hodili 3 a více strojků za sebou doslali sponzorské pivečko Gambrinus. A že jich nebylo málo dokazují i výsledky všech týmu. Bylo jich přesně 16ks, tak si můžete představit jak jim to šlo.

5 kol uhrát za sebou pro jednoho člověka v jednom hracím dni se vyplatilo Kováčikovi Štefanovi, kterému jeho úsilí přineslo nejvyšší průměr 170.

Nejvíc  bodů dnes nahrálo opět družstvo Tenpinator a to 21 dnes za nimi JBMNT také 16..Na třetím místě se dnes umístil Veliš s 12 body.

11 bodů získal tým The Gutters a VKV 50 s 8 . Avšak v závěsu za nimi se drželi APVV Žilina se 7.body.

Jak můžete vidět, tak dnešní den pořádně zamíchal kartami a pořadím v celkovém žebříčku.

Kostky se zamíchali a na prvním místo skočil  tým JBMNT se 61 body, druhé místo obsadil tým Tenpinator s 60 body na třetí místo se přesunul tým APVV Žilina s 58 body čtvrtou příčku obsadil tým Veliš s 50 body hned za nimi The utters 42 body a VKV 50 s 29 body.

Jak můžeme vidět ještě není vyhráno a týmy míchají kartami. Máme před sebou ještě dvě kola a myslím, že se máme na co těšit. Ještě to bude zajímavé

Chtěly bychom všem týmům pogratulovat a poděkovat za pěknou podívanou.