V 2.LIGE ABL V ŽILINE SÚ BOJE O PRVENSTVO-2

V 2. lige ABL v Žiline sú boje o prvenstvo

V utorok 24.10. v Bowling Academy sa znova stretli hráči 2. ABL ligy v Žiline, aby počas 3. hracieho dňa zabojovali o lepšiu pozíciu pre svoje tímy v tabuľke.

Dnešný hrací deň potvrdil, že o víťazovi nie je ani zďaleka rozhodnuté, keďže si v celkovej tabuľke 1.miesto delia 2 tímy, Tenpinator a KR TECHNIC Bowling Team, ktoré majú oba po 45 bodov. Avšak dnešným najlepším tímom je KR TECHNIC Bowling Team s 21 bodmi. Za nimi skončil tím Tenpinator s 15 bodmi, ktorému patrí aj najvyšší tímový náhod dňa 524, na 3. mieste ELF Team s 11,5 bodmi, štvrté miesto patrí tímu JBMNT, ktorý je tesne za bronzovým miestom s 11 bodmi, Žilina Strikers skončili na 5. mieste s 9 bodmi a Macanga Strikers so 7,5 bodmi na 6.mieste.

Najlepším hráčom 3. hracieho kola sa stal Josef Macháček s priemerom 191,60 a taktiež mu patrí aj najvyšší náhod dňa 217. Najužitočnejším hráčom sa so všetkými 5 bodmi stal Marek Hajdučák. V celkovej tabuľke vedie Dávid Štefánik s priemerom 201,00. V kategórii hráčiek si odnáša dnešný najvyšší náhod 177 Katarína Chcoláčková. Najlepšou hráčkou dňa je ale Lívia Koristová s priemerom 154,20, ktorá vedie aj celkové poradie hráčiek s priemerom 152,27.

Všetkým zúčastneným hráčom ďakujeme za dnešnú účasť a tešíme sa na ďalší hrací deň.

Štvrtý hrací deň sa odohrá 7.11. o 18:30

Nech to padá!

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz

Výsledky z tohto hracieho dňa nájdete tu.

V 2.LIGE ABL V ŽILINE SÚ BOJE O PRVENSTVO-1

KR TECHNIC Bowling Team – Najlepší tím hracieho dňa a 1. miesto v celkovej tabuľke

V 2.LIGE ABL V ŽILINE SÚ BOJE O PRVENSTVO-2

Tenpinator – Najvyšší tímový náhod a 1. miesto v celkovej tabuľke

V 2.LIGE ABL V ŽILINE SÚ BOJE O PRVENSTVO-3

Josef Macháček – Najlepší hráč hracieho dňa a Lívia Koristová – Najlepšia hráčka hracieho dňa

Nenechajte si ujsť…

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

Vážení zákazníci a nadšenci bowlingu, Bowlingový klub Žilina by Vás chcel touto cestou požiadať o príspevok 2% z daní...