V SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO ZVÝTĚZIT TÝM TENPINÁTOR

V poslední hracím dnu 3. ABL-ky se čekal velký souboj o první místo mezi týmy TENPINATOR, RZM Team, Bowling Academy Junioři.

Největší souboj byl nakonec o 1. místo mezi dvěma týmy. Hned na úvod se potkal RZM Team a TENPINATOR. Kde RZM team porazil TENPINATORY 4:1. a dostal se tak na první místo. Až v posledním kole hracího den se podařilo týmu TENPINATOR dostat zpět na prví příčku a stal se tak vítězem 3.ligy. Druhé místo tedy patří RZM Teamu. Třetí tým v pořadí je Bowling Academy junioři. Tato skupinka mladých hráčů se snažila útočit na přední příčky. I přesto byli týmy před nimi lepší a nepustili je do většího trháku. Všem týmům Gratulujeme k jejich umístění.

Nejvyšší nához za hrací den v mužích si vyházel Truban Robert s výkonem 198. 529 kuželek se povedlo shodit týmu TENPINATOR. Stali se tak týmem s nejvyšším náhozem.

Teď vám představíme hráče, kteří vévodili tomuto klání. Mužem s největším průměrem 156,52 se stal Róbert Čibenka. Nejlepší hráčkou 3.ligy se stala Danica Truban jejíž průměr je 138,56. Celkově nejužitečnější hráčkou se stala Danice Turban s 19 body. Druhý byl Róber Čibenka s 17,5 body. Jelikož tito dva hráči již cenu získali byla tato cena předána třetímu v pořadí. Za 16 bodů získal tuto cenu Purašik Milan.

Bližší informace a o ABL a výsledky ze všech lig najdete na stránkách ablweb.cz.