V ŽILINE SA ZAČALA 1. LIGA ABL V PLNOM NASADENÍ-1

V Žiline sa začala 1. liga ABL v plnom nasadení

V utorok 3.10. sa v Bowling Academy odohral prvý hrací deň 1. ABL ligy v Žiline, čím sa začala séria najvyššej ABL Ligy v divízii Žilina.

Prvú priečku si od začiatku hracieho dňa udržiaval tím The Gutters, ktorých ale nakoniec predbehol tím KPI so 17 bodmi, a tak si vyslúžili prvé miesto v hracom dni a v celkovej tabuľke. Najlepší výkon dňa 636 a najlepší priemer tímu 544,40 však patrí tímu Bowling Academy 8 baggers, ktorý je tesne za KPI a remízuje o druhé miesto s tímom The Gutters so 16 bodmi. Na štvrtej priečke sa umiestnil tím Bowling Academy, ktorý stráca na prvenstvo v tabuľke 5 bodov, piate miesto obsadil tím Veliš s 10 bodmi  a šieste miesto patrí tímu Koľko Kolkov so 4 bodmi, no to neznamená, že sa ešte nemôžu vyhupnúť na prvú priečku. Najtesnejší výsledok dneška priniesol zápas medzi tímom Veliš a The Gutters, kde rozdiel tímových súčtov bol iba 16 kuželiek.

Hráčom s najlepším priemerom hracieho kola a zatiaľ aj celkovej ligy je Šimon Jaroš s priemerom 193,00, ktorému taktiež patrí najvyšší náhod dňa 227. Najužitočnejším hráčom pre svoj tím sa stal Josef Macháček, ktorému sa podarilo pre svoj tím získať všetkých 5 bodov.  Z hráčiek sa môže najlepším priemerom pochváliť Věra Švíková s priemerom 162,00 a najvyšší ženský náhod 191 patrí Lenke Slotovej.

Druhé kolo sa odohrá 17.10. o 18:30 na rovnakom mazaní ako 1. kolo, Beaten Path V2.

Všetkým zúčastneným hráčom ďakujeme a tešíme sa na ďalšie skvelé výkony, ktoré nás v tejto lige isto neobídu.

Nech to padá!

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz

Výsledky tohto kola nájdete tu.

 

V ŽILINE SA ZAČALA 1. LIGA ABL V PLNOM NASADENÍ-2

KPI začína 1.ligu na 1.mieste

V ŽILINE SA ZAČALA 1. LIGA ABL V PLNOM NASADENÍ-3

Bowling Academy 8 baggers s najvyšším tímovým náhodom a priemerom

V ŽILINE SA ZAČALA 1. LIGA ABL V PLNOM NASADENÍ-4

(Zľava) Najužitočnejší hráč – Josef Macháček, najvyšší náhod žien – Lenka Slotová, najlepšia hráčka – Viera Švíková a najlepší hráč – Šimon Jaroš

Nenechajte si ujsť…

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

2% PRE BOWLINGOVÝ KLUB ŽILINA

Vážení zákazníci a nadšenci bowlingu, Bowlingový klub Žilina by Vás chcel touto cestou požiadať o príspevok 2% z daní...