Výsledky turnaje Jednotlivci 6.8.2019

Dobrý den bowlingáři,

v úterý 7.8. se odehrál předposlední turnaj jednotlivců, který byl naplánován přes letní prázdniny. Dohromady se sešlo na tomto turnaji 13 hráčů. A bylo o co hrát.

Hned na začátku turnaje jsme vylosovali číslo s hodnotou 136. Až v posledním finálovém kole se podařilo Šimonovi Jarošovi hodit toto číslo. Některým hráčům to uteklo o kuželku. Igor Jakubček a Marian Zorec hodili ve čtvrté hře kvalifikace stejné číso 135.

A jak to nakonec dopadlo. Juniorovi Sebastianu Remišovi se ve finále podařilo zahrál 178 a 200 což ho posunulo z třetího místa v kvalifikaci až na první. Vyhrál tak s průměrem 185,75. O tom, že byl velký boj o první místo svědčí i to, že druhý dráč v pořadí Igor Jakubček měl průměr 184,33. Na třetím místě se umístil Jozef Václavek s průměrem 171,1. Všem hráčům moc gratulujeme.

Jsem rád, že se hráči bowlingu schází i na tak malých turnajích a dokáží vytvořit příjemnou atmosféru. Je vidět, že zde vnikají i nová přátelství. Moc děkujeme za účast. SPORTU ZDAR.

Další turnaj jednotlivců a také poslední o letních prázdninách proběhne 20.8.2019 v 18:30 a přihlásit se na něj můžete ZDE.