Vzrušujúce finále 1. Ligy ABL v Žiline: BA 8 baggers triumfujú nad súpermi

V utorok 24.4. sa v Bowling Academy uskutočnil 6. hrací deň, ktorý značil finále 1. Ligy ABL v Žiline na sezónu jar 2024. Tímy sa predviedli v skvelej forme a neúnavne bojovali o každý bod až do poslednej hry, čo si nepochybne zaslúži veľký obdiv.

Po šesťdňovom súťažení sa víťazom stali BA 8 baggers, ktorí si poctivo vybojovali prvé miesto so 109 bodmi. Na druhom mieste sa umiestnil tím The Gutters s 87 bodmi a bronzové miesto si odniesli hráči tímu Tenpinator s 80 bodmi. Ďalšie tímy, ako Bowling Academy, KPI a ELF Team tiež podali výborné výkony a ukázali svoju silu v lige.

Individuálne ocenenia neboli menej pozoruhodné. Šimon Jaroš si zaslúžene odnáša titul najlepšieho hráča s priemerom 209,17 a taktiež aj titul najužitočnejšieho hráča ligy s 23 bodmi. Danica Truban sa stala najlepšou hráčkou s priemerom 154,35.

Gratulujeme všetkým hráčom a tímom k ich účasti a skvelým výkonom v tejto jarnej sezóne 2024 1. Ligy ABL. Špeciálne poďakovanie patrí Bowling Academy za hosťovanie ligy a taktiež sponzorom Amatérskej Bowlingovej Ligy: QubicaAMF, X-SHOP, SABE a Xbowling.

Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz

Výsledky tohto kola nájdete tu.

Tešíme sa na ďalšie predstavenia hráčov a na stretnutia v nadchádzajúcich podujatiach. Informácie o podujatiach ABL, ktoré sa budú konať v rámci jari 2024 nájdete tu.

Nech to padá!

Víťazný tím BA 8 baggers

(Zľava) 2. miesto tím The Gutters, 1. miesto tím BA 8 baggers, 3.miesto tím Tenpinator

(Zľava) Najlepšia hráčka 1.Ligy ABL v Žiline – Danica Truban, Najlepší hráč 1.Ligy ABL v Žiline – Šimon Jaroš

Nenechajte si ujsť…